Szukasz wskazówek dotyczących e-mail marketingu? Wypróbuj te wspaniałe pomysły!

  • Redakcja
  • 18 marca, 2019
  • Możliwość komentowania Szukasz wskazówek dotyczących e-mail marketingu? Wypróbuj te wspaniałe pomysły! została wyłączona

Wraz z popularnością Internetu nic dziwnego, że e-mail marketing stał się jednym z najpopularniejszych sposobów promowania przez firmę swojego produktu.

Być może słyszałeś o tej technice, ale nie wiesz, jak jej używać. W porządku, masz szczęście! W poniższym artykule dowiesz się, co musisz wiedzieć o e-mail marketingu.Bądź wytrwały w swoich próbach dotarcia do klientów. Nie musisz codziennie wysyłać e-maili, ale pamiętaj, że możesz nie przyciągnąć uwagi klienta lub firmy, dopóki nie zostanie on kilkakrotnie narażony na Twoją markę lub produkty. Dotykaj bazy często, ale nie tak często, żeby wydawało się to zbyt denerwujące.Zasadniczo nie marnuj czasu ani zasobów, wysyłając ważne wiadomości e-mail marketingowe w okresie głównych świąt. Twoje e-maile mogą zostać przeoczone, ponieważ wiele osób nie jest obecnie w pobliżu swoich komputerów. Oczywiście jak zawsze są wyjątki od tej reguły. Na przykład Czarny Piątek jest jedną z okazji, w której uzasadniona jest kampania związana z datą.Upewnij się, że Twoje e-maile są spójne z Twoim brandingiem. W swoich e-mailach powinieneś umieszczać kolory swojej firmy, logo i wszystko inne, co jest unikalne dla Twojej firmy. Klienci powinni być w stanie rozpoznać Twoje e-maile, gdy dotrą do swoich skrzynek odbiorczych, aby nie były automatycznie usuwane.Branding Twojej firmy powinien obejmować marketing, który prowadzisz za pośrednictwem poczty e-mail. Z tego powodu musisz stworzyć szablon, który pozwoli Ci uwzględnić kolory, czcionki i logo Twojej firmy, których używasz we wszystkich materiałach marketingowych. Dzięki temu Twoi czytelnicy natychmiast rozpoznają Twoją firmę.Aby uniknąć komplikacji wynikających z bycia zidentyfikowanym jako spamer, powiadom wcześniej swojego dostawcę usług internetowych o swoich zamiarach dotyczących marketingu e-mailowego. Jeśli jakikolwiek niezadowolony czytelnik kiedykolwiek Cię zgłosi, da to Twojemu dostawcy usług internetowych świadomość, że Twoje działania marketingowe są uzasadnione. Twój dostawca usług internetowych może również być w stanie zasugerować uaktualnione konto, które ułatwi prowadzenie działań związanych z marketingiem e-mailowym.Należy wykorzystać materiały preheader. Mówiąc najprościej, preheader to wyróżniony pierwszy wiersz tekstu e-maila. Szukasz wskazówek dotyczących e-mail marketingu? Wypróbuj te wspaniałe pomysły!

Wielu klientów poczty e-mail, takich jak Google, używa tego wiersza jako podglądu wiadomości i wyświetla ją obok tematu, co czyni go inteligentnym sposobem na przyciągnięcie uwagi.Aby uzyskać maksymalną dostępność, wysyłaj wiadomości e-mail marketingowe w formacie wieloczęściowym.

Wszystkie klienty poczty e-mail, które obsługują HTML lub mają go włączoną przez użytkownika, będą wyświetlać Twoje treści w formacie HTML. Jeśli jednak ktoś otrzyma Twój e-mail i zezwoli tylko na treść tekstową, to właśnie zobaczy. Dzięki temu każdy może zobaczyć Twoją wiadomość, niezależnie od klienta lub ustawień.Kiedy kontaktujesz się z klientami swojej witryny, dobrą wskazówką jest załączenie bezpłatnego raportu w swoim e-mailu uzupełniającym. Dołącz do wiadomości e-mail link, który zachęca klientów do kliknięcia, aby rozpocząć. Końcowe PS może zachęcić ich do wypróbowania tych próbek, które są dostarczane.Przed wysłaniem jakichkolwiek promocyjnych wiadomości e-mail do klientów lub potencjalnych klientów, uzyskaj ich zgodę na kontakt. Poczta e-mail to potężne narzędzie, a konsumenci nienawidzą, gdy jest niewłaściwie używany. Każdy kontakt e-mail, który nie jest inicjowany przez konsumenta, jest dla niego jak spam. Twoi klienci muszą wyrazić zgodę na otrzymywanie od Ciebie dodatkowych wiadomości e-mail, nawet jeśli dokonali zakupów w przeszłości.Podsumowując, email marketing stał się korzystnym sposobem na wypromowanie produktu, głównie ze względu na popularność Internetu. Teraz znasz już najważniejsze aspekty e-mail marketingu. Stosując się do tych wskazówek we właściwy sposób, nie tylko odniesiesz sukces w e-mail marketingu, ale również odniesiesz wzrost w biznesie.