Wykorzystaj w pełni swoją wyprawę wędkarską

Wiele osób chce nauczyć się łowić ryby, ale nigdy nie podejmują prawdziwych wysiłków w tym temacie i zawsze chcą to robić.

Cóż, dzisiaj jest inny dzień i ten artykuł dostarczy Ci wewnętrznej wiedzy na temat wędkowania i tego, jak możesz stać się w tym świetny.Należy zachować ostrożność podczas picia podczas wędkowania! Podczas gdy wiele osób uważa, że ??wędkarstwo jest idealnym sportem na piwo lub inne napoje alkoholowe, należy zachować ostrożność, zwłaszcza podczas łowienia z łodzi. Poza tym alkohol to szybka droga do głupich, ale poważnych błędów, takich jak haczyk w czyjeś oko lub utrata całodziennego połowu.Wędkarze łowiący na strumieniu powinni zacząć wyprawy wędkarskie w dół rzeki i podążać w górę rzeki w miarę upływu dnia. Dzieje się tak po prostu dlatego, że ryby kierują się pod prąd. Przemieszczając się w górę rzeki, zmniejszasz swoje szanse na to, że twoja ofiara zostanie zauważona lub usłyszana.W miesiącach zimowych do łowienia należy używać ciężarka. Obciążniki obciążają żyłkę i opuszczają przynętę na głębsze, cieplejsze wody wypełnione rybami. Wybór nurników będzie się różnić w zależności od głębokości wody.Jeśli tracisz dużo ryb ze swojej ulubionej przynęty, być może nadszedł czas, aby sprawdzić haczyki. Wielokrotne używanie tego samego haczyka spowoduje, że się stępi lub skręci, co utrudni łowienie nim. Zmiana haczyków pomoże ustawić przynęty i zapobiec ucieczce ryb!Wyczucie czasu jest jednym z najważniejszych aspektów, które należy zrozumieć podczas wędkowania. Zbadaj różne wzorce, kiedy określone ryby pojawią się w wodzie, aby ustawić się w najlepszej pozycji, aby zmaksymalizować wyniki. Zrozumienie środowiska, w którym łowisz, jest najważniejszym czynnikiem podczas łowienia.Ostrożnie wybierz, którą rybę będziesz trzymać, a którą wypuścisz. Powszechną uprzejmością jest wypuszczanie mniejszych połowów, a także nadmiernych połowów. Wykorzystaj w pełni swoją wyprawę wędkarską

Kontrolowanie ilości ryb pobieranych z jeziora naprawdę pomaga zapewnić przyszłą populację tego jeziora.Odniesiesz większy sukces, jeśli wybierzesz się na ryby o odpowiedniej porze dnia.

Poczekaj do późnego popołudnia, gdy woda jest ciepła: wtedy ryby szukają pożywienia. Pogoda i pora roku mają wpływ na najlepszą porę dnia do łowienia, ale zawsze należy poczekać, aż woda się nagrzeje.Zrozum, że kiedy wyjdziesz do wody, wiatry będą silniejsze, a temperatura będzie niższa. Dlatego jeśli łowisz, zawsze zabieraj ze sobą kurtkę, aby oprzeć się tym efektom. To postawi Cię w najwygodniejszej możliwej pozycji podczas podróży.Pamiętaj, aby chronić ręce, jeśli chcesz łowić ręcznie. Para miękkich skórzanych rękawiczek może pomóc w zapobieganiu poparzeniom żyłki. Wycięcie palców wokół drugiego stawu może zapewnić wykonywanie wszelkich innych czynności bez konieczności ich zdejmowania.Jeśli chodzi o łowienie pstrągów słodkowodnych, warto stosować małe muchy wędkarskie. Muchy rybackie naśladują małe owady lądujące na powierzchni wody. Wiele osób łowiących ryby woli jaskrawe muchy od ciemniejszych. Muchy powinny być bardzo małe ze względu na wielkość pysków większości pstrągów.Powinieneś teraz czuć się zmotywowany, gdy myślisz o łowieniu ryb. W rzeczywistości powinieneś być wystarczająco zmotywowany, aby nie tylko myśleć, że chcesz to zrobić, ale aby rzeczywiście wyjść i zacząć. Śmiało i oddaj się tej relaksującej, ale zabawnej aktywności. Jeśli już, możesz zjeść posiłek lub dwa dla siebie i swojej rodziny lub przyjaciół.