Amazon Inpost w ErpBox na rynku polskim

Amazon, największy sklep internetowy na świecie bije rekordy popularności. Przedsiębiorstwo handlowe pochodzące z ameryki jest coraz bardziej rozpoznawalne w Polsce, a konsumenci znacznie częściej sięgają po jego zasoby.

Inwestując w sprzedaż online i wykorzystując Amazon jako jedną z platform pośredniczących dla e-sklepu, Amazon Inpost w ErpBox będzie idealnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czas i zoptymalizować pracę Twojego biznesu.

Amazon Inpost w ErpBox – połączenie idealne

Integracja Amazon Inpost w ErpBox to doskonałe połączenie, dzięki któremu z łatwością można obsługiwać sklep online. Inpost daje możliwości szybkiej wysyłki bezpośrednio do klienta lub do wybranego paczkomatu, co jest obecnie bardzo korzystne w stosunku do tradycyjnej kurierskiej wysyłki przede wszystkim przez możliwość odbioru swojej paczki o dowolnej porze i w dowolnym dniu, bez konieczności czekania w domu na dostawcę. Korzystając z wtyczki i rozwiązań, jakie daje ErpBox, praca biznesu online będzie dużo prostsza w obsłudze.

Nieograniczone możliwości, jakie daje wtyczka ErpBox:

        • Lista wysłanych paczek tworzona automatycznie
        • Automatycznie generowane protokoły odbioru
        • Generowanie linku dającego możliwość śledzenia paczki
        • Automatyczne zamawianie wybranego kuriera
        • Generowanie listów przewozowych
        • Tworzenie protokołów odbioru
        • Automatyczne wysyłanie produktów

Wykorzystując Amazon Inpost w ErpBox, dużą część pracy przejmie za nas i naszych pracowników wtyczka ErpBox. Stosując automatyzację, można w dużej mierze zaoszczędzić czas, wykorzystywany na przygotowywanie dokumentacji dotyczącej nadawanych paczek oraz mieć pełną kontrolę nad zasobami dysponowanymi przez sklep online.

Sklep online z wtyczką ErpBox

Wykorzystanie serwisu, jakim jest Amazon oraz wysyłki za pomocą Inpost wpłynie korzystnie na rozwój sklepu internetowego. Dając klientom nieograniczone możliwości zarówno produktowe i wysyłkowe spowodujemy, że będą chętniej wracać na naszą witrynę, wiedząc, że znajdą na niej nieograniczone zasoby i możliwości. Połączenie strony z możliwościami ErpBox (zobacz więcej: https://www.erpbox.pl/wykorzystaj-potencjal-amazon-i-inpost-dzieki-integracji-w-erpbox/) ułatwi funkcjonowanie sklepu i usprawni proces wysyłki w jasny i przejrzysty sposób bez ukrytych dodatkowych kosztów.