Wybierz piankę natryskową PUR do izolacji poddasza

Aby wybrać najlepszą izolację dla swojego domu czy firmy spośród wielu rodzajów izolacji dostępnych na rynku, musisz wiedzieć, gdzie chcesz lub musisz zainstalować izolację oraz jaką wartość R chcesz osiągnąć.

Inne kwestie mogą obejmować wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach, koszty cyklu życia, ekologia i łatwość instalacji.

Wybierz piankę natryskową PUR do izolacji poddasza

Uszczelnienia budynków za pomocą pianki PUR

Większość form izolacji nie zwiększa zdolności domu do wytrzymania silnych wiatrów. Jednak izolacja z pianki natryskowej zwiększa wytrzymałość ścian, podłóg i sufitów. Rozszerzające się właściwości pianki natryskowej, która wypełnia każdą szczelinę i przestrzeń, poprawiają integralność strukturalną nowych domów budowlanych. Izolacja z pianki natryskowej wciska się w najmniejszą szczelinę. Powietrze po prostu nie może wejść ani wyjść. Unikalne zastosowanie pianki PUR w sprayu umożliwia rozszerzanie się produktu i pomaga uszczelnić dom. Działa zarówno jako izolator, jak i bariera powietrzna do uszczelniania przegród zewnętrznych.

Przyczepność do prawie każdej powierzchni to cecha świadcząca o uniwersalności tego produktu. Łatwość i czas wykonania natrysku przekłada się na coraz większą popularność izolacji natryskowej z pianki PUR. Pianka zapewnia również Szczelność, ciągłość krycia, brak profili i łączników, połączeń między panelami i spoin na styku materiału. Tą pianką można również wypełnić nietypowe powierzchnie. Zastosowanie pianki eliminuje mostki termiczne, skomplikowane połączenia i konstrukcje w izolacji.

Pomiar wartości R odnosi się do poziomu, przy którym izolacja zapobiega przenoszeniu ciepła. Dlatego im wyższa wartość R, tym lepsza ochrona. Pianka natryskowa PUR ma najwyższą wartość R spośród wszystkich rodzajów izolacji. Z tego typu rozwiązań mogą również skorzystać restauracje Ocieplanie pianką pur Częstochowa to sposób na wysokiej jakości izolację. Strych jest głównym źródłem wymiany ciepła. Ocieplając poddasze pianką natryskową PUR, zapobiegasz uciekaniu gorącego powietrza przez dach w miesiącach zimowych i wchodzeniu zimnego powietrza. Latem zapobiegasz przenikaniu gorącego powietrza i ucieczce chłodnego.