Zabieg, który sprawi, że pielęgnacja dłoni jest prawdziwą przyjemnością

  • Redakcja
  • 8 grudnia, 2020
  • Możliwość komentowania Zabieg, który sprawi, że pielęgnacja dłoni jest prawdziwą przyjemnością została wyłączona

Dłonie to część ciała, która z jednej strony jest najbardziej widoczna, a z drugiej strona w naturalny sposób narażone są na różnego rodzaju urazy oraz działanie czynników szkodliwych.

Oznacza to, że bardzo ważna jest ich właściwa pielęgnacja i troska o ich dobrą kondycję. Uzupełnieniem zabiegów pielęgnacyjnych dłoni jest profesjonalnie wykonany manicure, który składa się z kilku faz. W pierwszej fazie paznokcie są piłowane i szlifowane. Następnie wcierane są w nie różnego rodzaju środki odżywcze i zmiękczające skórki, ułatwiające ich bezpieczne usuniecie. Ostaniem etapem jest upiększanie płytki paznokci – faza ta różni się w zależności od tego, na jaki typ manicure zdecyduje się klient czy klientka.
Zabieg, który sprawi, że pielęgnacja dłoni jest prawdziwą przyjemnością

Manicure oferowany w Klinice Urody

Podstawowa oferta to manicure klasyczny inaczej zwany manicure tradycyjnym. W ramach tego zabiegu szczególną uwagę przywiązuje się do tego, jaki paznokieć ma kształt. Kosmetyczka usuwa  skórki oraz nadaje paznokciom ładny, pożądany kształt. Następnie pokrywa się je odżywką i kremem – zazwyczaj na całych dłoniach wraz z peelingiem, który przygotowuje na przyjęcie preparatów odżywczych. W ostatniej fazie na płytkę paznokcia nakładany jest lakier – w wybranym przez klienta kolorze, zależnym od preferencji. Mężczyźni najczęściej decyzją się na pokrycie paznokci lakierem bezbarwnym lub pozostawienie ich w naturalnej formie. Kobiety natomiast wybierają kolor lakierów zgodnie z obowiązującymi trendami lub swoich osobistych preferencji. Zdrowy i estetyczny wygląd paznokci jest bardzo ważny. Poprawia nie tylko samopoczucie, ale również sprawia, że dłonie są zadbane, co pozwala uzyskać dobre wrażenie na rozmówcy, czy potencjalnym kontrahencie. Na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/pielegnacja-dloni-stop-i-paznokci/manicure można znaleźć wiele informacji na temat pielęgnacji dłoni oraz oferty manicure. W zależności od potrzeb można zdecydować się na klasyczny manicure lub np. hybrydowy, czy japoński.