Bezpieczna nawierzchnia

Place zabaw, boiska szkolne, a także miejsca przeznaczone do podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, wymagają zastosowania takiego rozwiązania, jak bezpieczna nawierzchnia. Umożliwia ona bezproblemowe korzystanie z wyżej wymienionych obiektów i eliminuje ryzyko wypadków.

Place zabaw, boiska szkolne, a także miejsca przeznaczone do podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, wymagają zastosowania takiego rozwiązania, jak bezpieczna nawierzchnia. Umożliwia ona bezproblemowe korzystanie z wyżej wymienionych obiektów i eliminuje ryzyko wypadków.

 

Prawidłowo położona, bezpieczna nawierzchnia na placu zabaw lub boisku szkolnym, to rodzaj wykończenia podłoża. Coraz więcej placówek edukacyjnych czy też obiektów sportowo-rekreacyjnych decyduje się na zastosowanie płyt gumowych. To bezpieczna nawierzchnia, dzięki której dzieci, młodzież i osoby dorosłe mają zagwarantowany pełny komfort w trakcie podejmowania aktywności fizycznej. Bezpieczna nawierzchnia stworzona z płyt gumowych, spełnia podstawowe normy i dyrektywy, jakie obowiązują w całej Unii Europejskiej, Chodzi tutaj głównie o atest PN- EN 1177: 2019.

Bezpieczna nawierzchnia na place zabaw

Proponowana przez nasz sklep internetowy, bezpieczna nawierzchnia na plac może być wykonana z płyt gumowych, mat przerostowych, a także posiadać obrzeża zabezpieczone przed ich uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennej, intensywnej eksploatacji. W naszej stałej ofercie znajdują się płyty gumowe, jak również innego typu materiały wykończeniowe, przeznaczone do tworzenia komfortowej w użytkowaniu nawierzchni. Wszystkie materiały, którymi dysponujemy posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Produkty te mogą być poddawane zabiegom czyszczącym i konserwującym. Dzięki temu stworzona za ich pomocą bezpieczna nawierzchnia na plac na długo zachowuje swój estetyczny wygląd i nie ulega uszkodzeniom pod wpływem działania wielu czynników atmosferycznych.

Nowoczesna nawierzchnia, wykonana z płyt gumowych

Wysokiej jakości materiały, przeznaczone do wykończenia podłoża w placówkach edukacyjnych i ośrodkach Sportu i Rekreacji, to produkty znanych i cenionych marek. Stworzona za ich pomocą bezpieczna nawierzchnia daje odpowiednią amortyzację i jest ona komfortowa w używaniu, szczególnie w trakcie intensywnego uprawiania aktywności fizycznej przez jej użytkowników. Jakikolwiek ich upadek na taką powierzchnię jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych urazów ani kontuzji. Proponowane przez nas materiały, dzięki którym może powstać bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw czy boisko szkolne, zapewniają pełną swobodę wykonywania na nich dowolnych ćwiczeń.

 

Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw lub boisko w ośrodku sportu i rekreacji, umożliwia uprawianie dowolnej dyscypliny sportu, jak również wielogodzinne przebywanie na świeżym powietrzu, bez ryzyka powstawania urazów, spowodowanych upadkami na twarde podłoże.