Dlaczego warto postawić na płytki wzorzyste?

  • Redakcja
  • 9 grudnia, 2022
  • Możliwość komentowania Dlaczego warto postawić na płytki wzorzyste? została wyłączona

Płytki wzorzyste cieszą się od wielu lat dużą popularnością, chętnie wybieramy je na ściany lub podłogi w łazience, kuchni, przedpokoju czy salonie.

Zainstaluj wzorzyste płytki w obszarach takich jak przedpokój, aby zrobić pozytywne pierwsze wrażenie lub między salonem a kuchnią, aby zapewnić wizualną separację między dwiema strefami w domu. Wzorzyste płytki zwykle zajmują centralne miejsce w pomieszczeniu, zwracając na siebie uwagę, podkreślając elegancję i styl wnętrza. Ponadto płytki z wzorami geometrycznymi, roślinnymi i fantazyjnymi idealnie nadają się do podłóg w łazienkach i kuchniach, a także w przestrzeniach zewnętrznych, takich jak balkon i taras.

Dlaczego warto postawić na płytki wzorzyste?

Płytki z wzorami w różnej stylistyce i kolorach

Niektóre z wzorzystych płytek producenta Peronda mają antyczne wykończenia, które nadają im postarzany wygląd, co dodaje im autentyczności inspirowanej wiktoriańskim stylem. Linie nie są całkiem proste, kwadraty nie całkiem pełne, to nadaje płytkom ręcznie wykonany efekt, który jest absolutnie wyjątkowy i unika masowego wyglądu większości płytek dostępnych na rynku. Znajdziemy również płytki dzielone na sekcje, wzorzyste lub wielokolorowe, które pięknie ozdobią ściany oraz podłogi w pomieszczeniu.

Płytki Peronda możemy znaleźć w wielu rozmiarach, formatach i kolorach, mogą mieć one wzory geometryczne, roślinne, fantazyjne, mozaikowe, w stylu pop art i innych. Możliwości zastosowania takich płytek we wnętrzach jest naprawdę wiele, wszystko zależy od naszego gustu i projektu aranżacji pomieszczenia. Znajdziesz wzorzyste płytki w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, które jeszcze bardziej ułatwiają wybór pokryć w nowoczesnym lub tradycyjnym domu.

Niezależnie od tego, czy chcesz sprytnie połączyć stary i nowy styl wnętrz, czy też wprowadzić jedyne w swoim rodzaju dekoracje ścian i podłóg, eleganckie płytki z wzorem w gwiazdy, motywy roślinne czy fantazyjne od producenta Peronda pomogą stworzyć efektowne pomieszczenia. Możesz płytki z wzorami i inspirowane drewnem Peronda zobaczyć i kupić online na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Peronda/7739. Od efektownych czarno-białych wzorzystych płytek po kolorowe wzorzyste kafelki ścienne, w sprzedaży znajdziemy bogaty wybór płytek gresowych i ceramicznych w tradycyjnym lub nowoczesnym stylu.