Najlepsze porady piłkarskie prosto od zawodowców

  • Redakcja
  • 21 grudnia, 2019
  • Możliwość komentowania Najlepsze porady piłkarskie prosto od zawodowców została wyłączona

Co wiesz o grze w piłkę nożną? Bez względu na to, gdzie rozwijasz swoje umiejętności i zdolności, zawsze jest coś, czego możesz się nauczyć.

Ten artykuł jest tutaj, aby omówić kilka ważnych wskazówek, które możesz zabrać ze sobą na boisko. Czas nauczyć się kilku rzeczy.W piłce nożnej nie ma „ja”. Ty i twoi koledzy z drużyny powinniście w równym stopniu wspierać się nawzajem. Nie bądź świnią próbującą udawać, że jesteś jakąś wielką „gwiazdą futbolu”. Twoi koledzy z drużyny są bardzo ważni dla twojego sukcesu, zwłaszcza gdy próbujesz wygrać mecz.Wykonuj ćwiczenia, które poprawiają Twoją zwinność. Piłkarze muszą być zwinni. Dobrzy piłkarze są w stanie uniknąć ataku i są w stanie łapać potężne podania. Cokolwiek możesz spróbować zwiększyć swoją zwinność, pomoże. Świetnymi pomysłami są wiertarki do opon i skakanka.Bycie dobrym piłkarzem wymaga wysiłku i poświęcenia. Podczas treningu zawsze pędź pełną parą i włóż w to cały swój wysiłek. Pomoże ci to ogromnie w czasie gry. Nieustanny rozmach i praca podczas treningu pozwolą Ci być w najwyższej formie przez całą grę, a nie tylko na początku.Skręć w dół. Każdy w drużynie piłkarskiej ma swoją rolę do wykonania. Nie bądź jedyną osobą, która tego nie rozumie. Jeśli nie wypełnisz swojej roli, zawiedziesz swój zespół. Ponieważ jest to sport zespołowy, prawdopodobnie doprowadzi to również do przegranej.Świetną wskazówką, której możesz użyć, jeśli jesteś piłkarzem, jest rozpoczęcie trenowania wyciągów olimpijskich w swoim rutynowym treningu. Najlepsze porady piłkarskie prosto od zawodowców

Podnośniki olimpijskie dają Ci dużą siłę funkcjonalną, która bardzo Ci pomoże w każdej pozycji, na której grasz.

Szczególnie przydatnymi podnośnikami są power clean i deadlift.Świetną wskazówką do zapamiętania, jeśli jesteś biegaczem lub odbierającym w piłce nożnej, jest upewnianie się, że zawsze trzymasz piłkę blisko ciała. Tak wiele przegranych miało miejsce, ponieważ gracz nie trzymał piłki wystarczająco mocno, a przeciwnik właśnie ją uderzył.Jeśli grasz na pozycji defensywnej, np. jako obrońca lub obrońca, naucz się przechylać piłkę z dala od odbiorcy. Najlepszym sposobem, aby się tego nauczyć, jest oglądanie filmu z udanymi wskazówkami i ćwiczenie z kolegami z drużyny. Kiedy piłka zostanie rzucona, spójrz na jej trajektorię i biegnij w kierunku miejsca, w którym wyląduje. Następnie skocz i uderz piłkę, która przelatuje nad tobą.Nie bój się onieśmielać jako piłkarz, ponieważ może to naprawdę pomóc w twojej grze. Kiedy przeciwnicy myślą, że jesteś zły i wiedzą, że uderzysz ich mocno, może to zmienić ich sposób gry i spowodować, że popełnią błędy. Bądź znany jako ktoś, z kim tak naprawdę nie chcą się zmierzyć, a masz przewagę, zanim nawet pokażesz swoje prawdziwe umiejętności gry.Zawsze poświęć trochę czasu na rozciągnięcie wszystkich mięśni, zanim zaczniesz ćwiczyć lub grać w piłkę nożną. Jeśli się nie rozciągasz, ryzykujesz zranienie siebie, co może doprowadzić do tego, że nie będziesz w stanie grać przez długi czas. Postępuj właściwie i rozciągaj się, zanim zaczniesz.Świetną radą piłkarską dla każdego jest, aby zawsze przed każdym meczem upewnić się, że zjesz solidny posiłek. Musisz dać sobie dużo energii do gry, bo inaczej będziesz ociężały i nieskoncentrowany. Dobrym pomysłem byłaby duża ilość węglowodanów i białka.Z pewnością znalazłeś kilka pomocnych strategii, które pomogą Ci poprawić swoją grę w piłkę nożną. Niezależnie od tego, czy chcesz przejść na zawodowstwo, czy być tym, który zdobędzie kolejne zwycięskie przyłożenie w swojej licealnej drużynie piłkarskiej, możesz skorzystać z podanych wskazówek. Wyjdź i baw się dobrze!