Naturalne żaluzje bambusowe do każdego wnętrza

Naturalny wystrój wnętrz to trend, który z biegiem lat przybiera na sile. Wszystko wskazuje na to, że to się nie zmieni. Doskonale wpisuje się w ten trend możliwość ustrojenia okien w modne przesłony okienne. Żaluzje bambusowe okazują się tutaj doskonałym rozwiązaniem.

Naturalne wykończenie wnętrz niezmiennie jest bardzo modne. Jeśli jesteś przed podjęciem decyzji na temat wybrania nowych osłon przeciwsłonecznych, to zastanów się nad montażem żaluzji bambusowych.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje bambusowe?

Lista zalet w tym wypadku jest bardzo długa. Może zacznijmy od spraw funkcjonalnych i takich, które zauważymy w użytkowaniu najszybciej.

Żaluzje bambusowe to rozwiązanie bardzo efektowne. Lamele żaluzji bambusowych mają szerokość 50 milimetrów. Jest to rozmiar lamel, który cieszy się obecnie największą popularnością – zarówno w przypadku żaluzji bambusowych, aluminiowych jak i drewnianych.

Maksymalna szerokość jednego systemu wynosić może 240 centymetrów, natomiast wysokość dochodzi do 360 centymetrów.

Same lamele są nieco cieńsze od tradycyjnych lamel drewnianych. Dzięki temu pakiet żaluzji bambusowych (czyli wielkość żaluzji po zwinięciu) jest mniejszy. Bywa tak, że ma to duże znaczenie w momencie, gdy mamy ograniczoną odległość od sufitu do okna. Zbyt duży pakiet może sprawić, że nawet po zwinięciu żaluzja uniemożliwi otworzenie okna. Dlatego tutaj czasami zastosowanie żaluzji bambusowych jest jedynym możliwym wariantem.

W jakich wnętrzach można wykorzystać żaluzje bambusowe?

I tutaj wybór jest naprawdę zróżnicowany. Żaluzje bambusowe sprawdzą się tak naprawdę w każdym pomieszczeniu Twojego domu, jak i bywają doskonałym dopełnieniem powierzchni biurowych.

Salon, sypialnia, pokój dziecka, kuchnia – realizacje we wszystkich tych pomieszczeniach wyglądają bardzo dobrze.

Wycena żaluzji bambusowych

Cena żaluzji bambusowych uzależniona jest przede wszystkim do rozmiaru okna. Dlatego, aby otrzymać wycenę żaluzji, wystarczy podać przybliżony wymiar – szerokość i wysokość. Domyślny kalkulator znajdziesz tutaj: https://www.modniewoknie.pl/przeslony-okienne/zaluzje-bambusowe-50-mm.

Możesz sprawdzić kolorystykę żaluzji bambusowych (dostępnych dziesięć kolorów), sprawdzić jak żaluzje prezentują się na tle białego i brązowego okna, zamówić darmowe próbki lamel.