Użyj WordPressa, aby od razu zacząć blogować

WordPress może wydawać się skomplikowany, gdy używasz go na swoim blogu.

jednak możesz dowiedzieć się, jak z niego korzystać po przeczytaniu tego artykułu. Przeczytaj poniższe wskazówki, aby jak najefektywniej korzystać z WordPressa.Dzięki WordPress masz wiele możliwości wyboru motywów, dzięki czemu możesz mieć naprawdę dobrze wyglądający blog. Poświęć dużo czasu na przejrzenie wszystkich swoich wyborów, aby wybrać ten, który pasuje do Twojego stylu i tematu. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy motyw, wybierz motyw premium. To naprawdę pomoże Twojemu blogowi wyróżnić się z tłumu.Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przeszukiwania przesyłanych multimediów, takich jak filmy lub zdjęcia, umieść to wszystko w jednym folderze za pośrednictwem WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimedia, a następnie odznacz pole, które ustawia WP do sortowania multimediów w folderach na podstawie daty.Kiedy skończysz z witryną, sprawdź, jak wygląda z punktu widzenia odwiedzających. Czy dotarłeś do wszystkiego, czego chciałeś? Wejdź na swoją stronę z cudzego komputera, aby poznać jego punkt widzenia i zapisz zmiany, które będziesz musiał wprowadzić, aby stale poprawiać estetykę.Nie pozwól, aby Twój motyw się zestarzał. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli zauważysz spadek ruchu, jest sprawdzenie i zobaczenie, kiedy ostatnio zmieniałeś motyw. Wraz z rozwojem i zmianami witryny motyw również powinien. Upewnij się, że dokładnie odzwierciedla Twoją markę i powinieneś zauważyć wzrost ruchu.Jeśli chcesz utworzyć podział wiersza, ale nie podział akapitu, przytrzymaj klawisz Shift podczas naciskania klawisza Enter. Przesuwa to kursor w dół do następnej linii bez żadnych spacji. Jeśli chcesz umieścić na swojej stronie adres z nagłówkiem, powinno to być proste.Nieustannie pracuj nad poprawą swoich permalinków. W miarę jak WordPress staje się coraz bardziej popularny, ruch może spadać. Zmień adresy URL artykułów WordPress i dodaj słowa kluczowe o wyższej jakości. Możesz zminimalizować ilość słów kluczowych, o ile ich wartość wzrośnie. Użyj WordPressa, aby od razu zacząć blogować

To może być miłym zwiększeniem ruchu, który widzisz.Jeśli prześlesz zmiany do swojej witryny WordPress, ale wygląda na to, że nie zostały wprowadzone, spróbuj odświeżyć dane z czystej pamięci podręcznej.

Przytrzymaj shift podczas klikania ikony ponownego ładowania w przeglądarce lub jednocześnie przytrzymaj shift-ctrl-r. Dzięki temu uzyskasz czystą wersję witryny, którą należy zaktualizować.Upewnij się, że regularnie aktualizujesz swoje wtyczki. Możesz stworzyć potężną stronę internetową za pomocą wtyczek. Muszą być zawsze na bieżąco, aby upewnić się, że nie masz żadnych problemów. Jeśli nie upewnisz się, że masz najnowszą wersję, być może nie korzystasz z wtyczki tak dużo, jak to możliwe.Poświęć trochę czasu na wylogowanie się ze swojej witryny raz na jakiś czas. Wróć i spójrz na to jako gość. Dzięki temu możesz zobaczyć coś, czego brakuje, gdy jesteś zalogowany jako administrator. Ten krok nie zajmie dużo czasu, ale powinien uspokoić twój umysł, że wszystko działa tak, jak powinno.Zoptymalizuj rozmiar zdjęć przed przesłaniem ich do biblioteki multimediów WordPress. Zdjęcia nie powinny mieć więcej niż 10 do 15 kilobajtów. Witryna internetowa to nie miejsce na wielomegabajtowe zdjęcie. Spowoduje to spowolnienie witryny, co może spowodować, że niektórzy odwiedzający będą po prostu surfować w innym miejscu. Poświęć kilka minut na zmniejszenie tego zdjęcia.Chociaż zrozumienie świata WordPressa może być wyzwaniem, przeczytanie tego artykułu jest dobrym punktem wyjścia. W tym artykule przedstawiono informacje, które mogą pomóc Ci zostać świetnym blogerem. Gdy zdobędziesz więcej praktyki, Twoje posty będą pojawiać się lotem błyskawicy.